materiały

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi materiałami informacyjnymi.

pobierz ulotkę

Solidny partner

Nasze usługi i produkty pomagają biznesowi zredukować koszty, poprawić wydajność i zwiększyć bezpieczeństwo.

Produkty i usługi

Systemy dedykowane

W dzisiejszej codzienności, firmy, które nie wykorzystują w swej codziennej pracy systemów informatycznych stoją na przegranej pozycji względem przedsiębiorstw korzystających z dobrodziejstw informatyki. Często jednak stosowanie gotowych produktów zmusza firmy do korzystania z rozwiązań kompromisowych, nie spełniających do końca stawianych przed nimi wymagań.

Systemy dedykowane

Oprogramowanie dedykowane potrzebom firmy pozwala zoptymalizować pracę i zwiększyć wydajność. Przychodzimy z pomocą kiedy w grę wchodzą konkretne problemy i zadania. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologi z dziedziny informatyki przeistaczamy wymagania przedsiębiorców w spójnie działający program lub system informatyczny.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w dziedzinie tworzenia oprogramowania na zamówienie. Stworzenie oprogramowania dopasowanego do specyfiki firmy oraz pozwalającego na zoptymalizowanie procesu elektronicznej obróbki danych może znacznie obniżyć koszty jej funkcjonowania.

Więcej…

Systemy zarządzania dokumentami

DMS - Document Management System, to system komputerowy (lub zestaw programów komputerowych) używanych do śledzenia i przechowywania dokumentów elektronicznych i/lub zeskanowanych dokumentów papierowych. Jest on związany z systemami zarządzania zasobami cyfrowymi: przetwarzania dokumentówworkflow (obieg dokumentów), udostępnianie dokumentów oraz współpraca przy tworzeniu dokumentów.

Systemy zarządzania dokumentami

Bardzo szczegółowe, a jednocześnie wydajne kategoryzowanie informacji powoduje, że odszukanie określonych danych zamiast standardowych minut, godzin i dni zajmuje najwyżej kilkanaście sekund. Po przeniesieniu archiwum firmy z metalowej szafy na dysk komputera skończą się telefony, e-maile i piesze wycieczki do poszczególnych pracowników w poszukiwaniu odłożonej "gdzieś tam" teczki. Odpowiednie skonfigurowanie reguł dostępu i przydzielanie zadań zwiększy nie tylko poziom bezpieczeństwa danych, ale także podniesie wydajność pracy. Nie bez znaczenia będzie oczywiście również możliwość uzyskania dostępu do dokumentów z dowolnego miejsca i o każdej porze.

Więcej…

Beriko Tick

Aplikacja do raportowania rejestrowania czasu pracy

Aplikacja do raportowania i rejestrowania czasu pracy. Dzięki niej sprawdzą Państwo ile czasu pracownicy poświęcili na przydzielone zadania. Informacje zbieranym za pomocą Beriko Tick pomagają lepiej planować i rozdzielać obowiązki między pracownikami. Nasza aplikacja nie nadzoruje pracowników, lecz pracownicy sami wpisują informacje do programu. Pozwala to uniknąć poczucia ograniczania prywatności.

Nasze doświadczenia pokazują iż dzięki wprowadzeniu tego rozwiązania poprawia się wydajność pracowników. Proponujemy Państwu miękkie rozwiązanie, które nie wzbudza fali protestu wśród pracowników.

Więcej…

Outsourcing informatyczny

Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my.

Outsourcing IT, Informatyczny

Outsourcing jest nowoczesną strategią zarządzania, która polega na oddaniu na zewnątrz (partnerowi zewnętrznemu) zadań niezwiązanych bezpośrednio z podstawową działalnością firmy. Oferujemy kompleksową administrację serwerami, zarządzanie siecią, obsługę sprzętu PC, pomoc helpdesk oraz audyt wewnętrzny sieci LAN - owocujący spisem urządzeń i oprogramowania.

Więcej…

Zimbra Collaboration Suite

Zimbra Collaboration Suite

Zimbra Collaboration Suite (ZCS) 7.0 jest nowoczesną, innowacyjną aplikacją wspierającą pracę grupową oraz umożliwiającą dostęp do własnego serwera poczty elektronicznej. Zimbra jest wiodącym rozwiązaniem open source dla przedsiębiorstw, edukacji i rządu, oferującą administratorom i użytkownikom końcowym niezrównane korzyści. To nic dziwnego, Zimbra jest popularnym wyborem dla dzisiejszych rozwijających się serwerów e-mail.

Więcej…

Strony internetowe

Strony internetowe, www, Warszawa

Oferujemy usługi w zakresie projektowania oraz tworzenia funkcjonalnych stron internetowych (strony www) zgodnie z obowiązującymi standardami. Szczególny nacisk kładziemy na optymalizację projektów pod kątem wyszukiwarek internetowych, a także zgodność z różnego typu przeglądarkami. Ofrujemy między innymi:

  • projektowanie stron www - strony internetowe dla firm oraz osób prywatnych,
  • projektowanie i tworzenie sklepów internetowych,
  • tworzenie zaawansowanych serwisów internetowych w oparciu o język PHP, javascript oraz bazy danych MySQL,
  • sklepy internetowe oparte na oprogramowaniu Magento eCommerce,
  • implementacje interaktywnych map google w serwisach internetowych,
  • optymalizację stron internetowych pod kątem wyszukiwarek internetowych,
  • przebudowę i aktualizację istniejących stron internetowych - stron www.

Więcej…