materiały

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi materiałami informacyjnymi.

pobierz ulotkę

Solidny partner

Nasze usługi i produkty pomagają biznesowi zredukować koszty, poprawić wydajność i zwiększyć bezpieczeństwo.

O nas

Założona pod koniec 2008 r, Beriko Software jest firmą z siedzibą w Warszawie, zatrudniamy ekspertów w dziedzinie programowania, analizy biznesowej oraz baz danych. Firmę tworzą ludzie, dla których informatyka jest pasją. Wykorzystywane technologie pozwalają nam tworzyć systemy informatyczne pracujące na wielu platformach.

Beriko Software - O nas, produkujemy oprogramowanie

Nasza misja

Naszą misją jest wykorzystanie potencjału rozwiązań informatycznych w życiu małych i średnich firm za pomocą:

  • dostarczania najwyższej jakości produktów,
  • przyjaznych użytkownikowi rozwiązań,
  • wysokiej jakości świadczonych usług.

W naszej pracy opieramy się na profesjonalnym oraz indywidualnym podejściu do każdej firmy. Nasze wieloletnie doświadczenie zawodowe, zdobyte w pracy dla wielu dużych firm działa na korzyść naszych klientów.

Droga rozwoju

W naszej pracy kierujemy się wiedzą i doświadczeniem które przekładają się na realne terminy realizacji i rzetelną kalkulacją, dlaczego? Dlatego, że cenimy swój czas i Państwa pieniądze. W naszej pracy unikamy projektów informatycznych prowadzonych na „akord”, gdyż kończą się one wyprodukowaniem oprogramowania niskiej jakości, niezadowoleniem klienta i spadkiem motywacji pracowników. Nade wszystko zależy nam na zdrowych relacjach firmy z kontrahentami i pracownikami. Dlatego Beriko Software wybiera drogę zrównoważonego rozwoju i edukacji na przekór podejścia „nasza firma zrealizuje każdy projekt w rekordowo krótkim czasie”.

Nasze usługi

Oferowane przez nas rozwiązania oraz dedykowane oprogramowanie jest objęte gwarancją, oferujemy Państwu również możliwość wykupienia usług serwisowych. Pomagamy w rozwoju małych i średnich firm oferując im profesjonalny outsourcing informatyczny w zakresie budowy sieci oraz jej administracji.

Posiadamy bogate doświadczenia w budowie i zarządzaniu infrastrukturą informatyczną w małych i średnich przedsiębiorstwach.

Produkty

Oferowane usługi mają charakter indywidualny, jednak już teraz w naszej ofercie znajdą Państwo gotowe i sprawdzone rozwiązania:

  • Beriko Tick - zaawansowane aplikacja do analizy wydajności pracy. Dzięki niej sprawdzą Państwo ile czasu pracownicy poświęcili na przydzielone zadania. Dzięki informacjom zbieranym za pomocą Beriko Tick będą Państwo mogli lepiej planować i rozdzielać obowiązki dla swoich pracowników.
  • Zimbra Collaboration Suite – oferujemy wdrożenie tego doskonałego systemu pracy grupowej. Oprogramowanie tworzone przez Yahoo! oraz VMware oferuje bogate możliwości w zakresie obsługi i zarządzania wiadomościami, współdzielenia wielu książek adresowych, tworzenia współdzielonych kalendarzy, zarządzania dokumentami w trybie on-line, integrację z komunikacją głosową oraz wiele więcej.

Podsumowanie

Jesteśmy młodą, ale prężnie rozwijającą się firmą. W gronie naszych klientów znajdują się takie firmy jak Oriflame Products Polanad Sp. z o.o. oraz Movida Conferences. Naszą współpracę z klientami opieramy na zaufaniu i zrozumieniu jego potrzeb. Aby wspólnie prowadzić udane projekty informatyczne niezbędne jest obustronne zaangażowanie i profesjonalizm - jest to podstawa udanych przedsięwzięć.

Outsourcing informatyczny

Outsourcing informatyczny

Outsourcing jest nowoczesną strategią zarządzania, która polega na oddaniu na zewnątrz (partnerowi zewnętrznemu) zadań niezwiązanych bezpośrednio z podstawową działalnością firmy.

Outsourcing IT

Strony internetowe

Strony internetowe Warszawa

Oferujemy usługi w zakresie projektowania oraz tworzenia funkcjonalnych stron internetowych (strony www) zgodnie z obowiązującymi standardami.

Strony www

Zimbra collaboration suite

Zimbra Collaboration Suite

Zimbra Collaboration Suite (ZCS) 7.0 jest nowoczesną, innowacyjną aplikacją wspierającą pracę grupową oraz umożliwiającą dostęp do własnego serwera poczty elektronicznej.

Zimbra Collaboration Suite