materiały

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi materiałami informacyjnymi.

pobierz ulotkę

Solidny partner

Nasze usługi i produkty pomagają biznesowi zredukować koszty, poprawić wydajność i zwiększyć bezpieczeństwo.

image

Ujarzmićczas

Beriko Tick - aplikacja do rejestrowania wydajności i czasu pracy. Dzięki niej sprawdzą Państwo ile czasu pracownicy poświęcili na przydzielone zadania. Informacje zbieranym za pomocą Beriko Tick pomagają lepiej planować i rozdzielać obowiązki między pracownikami.

Firma Oriflame Products Polanad Sp. z o.o. jako pierwsza zdecydowała się na wdrożenie systemu do analizy czasu pracy. Planowane zakończenie wdrożenie będzie miało miejsce pod koniec września, ale już dziś udało się zredukować zbędną biurokrację. Beriko Tick to elastyczna aplikacja z możliwością dostosowania do własnych potrzeb przez użytkownika w celu zbierania dancyh nt. podziału czasu pracy pracowników.

Wdrożenie pozwoli określić w jakich zdefiniowanych obszarach rozkłada się czas pracy zatrudnionych osób. Dodatkowo daje możliwość śledzenia obszarów (projektów) w których dani pracownicy są najbardziej efektywni oraz czym najchętniej się zajmują. Ułatwia to poszukiwanie nowych pracowników w przypadku zastępstwa jak również w uzupełnianiu luk kadrowych.

Pracownik sam wpisuje informacje do programu, dzięki czemu nie jest ograniczana ich prywatność. Nasze doświadczenia pokazują iż dzięki wprowadzeniu naszego narzędzie do raportowania poprawia się wydajność pracowników.

Rejestruj i raportuj czas pracy z Beriko Tick!

Outsourcing informatyczny

Outsourcing informatyczny

Outsourcing jest nowoczesną strategią zarządzania, która polega na oddaniu na zewnątrz (partnerowi zewnętrznemu) zadań niezwiązanych bezpośrednio z podstawową działalnością firmy.

Outsourcing IT

Strony internetowe

Strony internetowe Warszawa

Oferujemy usługi w zakresie projektowania oraz tworzenia funkcjonalnych stron internetowych (strony www) zgodnie z obowiązującymi standardami.

Strony www

Zimbra collaboration suite

Zimbra Collaboration Suite

Zimbra Collaboration Suite (ZCS) 7.0 jest nowoczesną, innowacyjną aplikacją wspierającą pracę grupową oraz umożliwiającą dostęp do własnego serwera poczty elektronicznej.

Zimbra Collaboration Suite