materiały

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi materiałami informacyjnymi.

pobierz ulotkę

Solidny partner

Nasze usługi i produkty pomagają biznesowi zredukować koszty, poprawić wydajność i zwiększyć bezpieczeństwo.

Aktualności Z firmy Raportowanie czasu pracy

Raportowanie czasu pracy

Mimo mi poinformować iż Beriko Software opublikowało wersję demonstracyjną swojego oprogramowania do raportowania i rejestrowania czasu pracy - Beriko Tick.

Dostaliśmy od Państwa wiele sygnałów iż małe firmy mimo iż potrzebują naszego oprogramowania nie mogę sobie pozwolić na zakup licencji. Był to bodziec do przygotowania dla takich przedsiębiorców wersji demo. Jest to w zasadzie pełnoprawna wersja oprogramowania do rejestrowania czasu pracy.

Są jednak pewna różnica, chodzi głównie o połączenie do głównej bazy danych. W wersji demo każda instancja Beriko Tick'a pracuje na samodzielnej bazie danych. Sprawia to iż nie można globalnie zarządzać Zakładkami, Zadaniami oraz Obszarami.

Zapraszam do wersji demonstracyjnej!

Outsourcing informatyczny

Outsourcing informatyczny

Outsourcing jest nowoczesną strategią zarządzania, która polega na oddaniu na zewnątrz (partnerowi zewnętrznemu) zadań niezwiązanych bezpośrednio z podstawową działalnością firmy.

Outsourcing IT

Strony internetowe

Strony internetowe Warszawa

Oferujemy usługi w zakresie projektowania oraz tworzenia funkcjonalnych stron internetowych (strony www) zgodnie z obowiązującymi standardami.

Strony www

Zimbra collaboration suite

Zimbra Collaboration Suite

Zimbra Collaboration Suite (ZCS) 7.0 jest nowoczesną, innowacyjną aplikacją wspierającą pracę grupową oraz umożliwiającą dostęp do własnego serwera poczty elektronicznej.

Zimbra Collaboration Suite