materiały

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi materiałami informacyjnymi.

pobierz ulotkę

Solidny partner

Nasze usługi i produkty pomagają biznesowi zredukować koszty, poprawić wydajność i zwiększyć bezpieczeństwo.

Aktualności Z firmy Kolejny zrealizowany projekt dla naszego klienta

Kolejny zrealizowany projekt dla naszego klienta

Meble na wymiar WarszawaW kwietniu tego roku, oddaliśmy do użytku stronę internetową firmy Pana Krzysztofa Janochy. Dla naszego klienta wykonaliśmy internetową ofertę mebli na wymiar realizowanych w Warszawie i okolicach.

Firma Krzysztof Janocha wykonuje wszelkiego rodzaju meble kuchenne, sypialniane, łazienkowe, zabudowę wnęk i poddaszy, garderoby a także szafki, biurka, regały, komody, pawlacze, szafy wolno stojące, barki, łóżka itp.


Zapraszamy do zapoznania się z bogatą galerią mebli:

Meble produkowane przez naszego klienta cechuje elegancja i funkcjonalność a także doskonała jakość. Od ponad 15 lat są niezastąpionymi doradcami w sprawie ergonomicznego i oszczędnego zagospodarowania przestrzeni domowej.

Serdecznie zapraszamy na strnę Krzysztof Janocha - meble na wymiar, Warszawa

Outsourcing informatyczny

Outsourcing informatyczny

Outsourcing jest nowoczesną strategią zarządzania, która polega na oddaniu na zewnątrz (partnerowi zewnętrznemu) zadań niezwiązanych bezpośrednio z podstawową działalnością firmy.

Outsourcing IT

Strony internetowe

Strony internetowe Warszawa

Oferujemy usługi w zakresie projektowania oraz tworzenia funkcjonalnych stron internetowych (strony www) zgodnie z obowiązującymi standardami.

Strony www

Zimbra collaboration suite

Zimbra Collaboration Suite

Zimbra Collaboration Suite (ZCS) 7.0 jest nowoczesną, innowacyjną aplikacją wspierającą pracę grupową oraz umożliwiającą dostęp do własnego serwera poczty elektronicznej.

Zimbra Collaboration Suite