materiały

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi materiałami informacyjnymi.

pobierz ulotkę

Solidny partner

Nasze usługi i produkty pomagają biznesowi zredukować koszty, poprawić wydajność i zwiększyć bezpieczeństwo.

Aktualności Z firmy System zarządzania dokumentami online - nowa usługa

System zarządzania dokumentami online - nowa usługa

Miło nam poinformować iż od 1 kwietnia 2011 roku rozpoczęliśmy współpracę z firmą VIVIMO - Systemy Komputerowe, której wynikiem będzie uruchomienie usługi on-line związanej z elektronicznym zarządzaniem dokumentami.

Usługa będzie dostępna w modelu SaaS - Software as a service. Planowane uruchomienie dla klientów końcowych odbędzie się 30 czerwca 2011 roku o godzinie 10:00. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Przedsiębiorstwa "produkują" na własne potrzeby wiele dokumentów, arkuszy kalkulacyjnych, zdjęć i innych informacji w formie elektronicznej. Pracownicy marnują najwięcej czasu na znalezieniu potrzebnych informacji. Szukanie gdzie może znajdować się dokument dla klienta może niekiedy zająć pół dnia!

Pracownicy przechowują dokumenty w folderach na dysku twardym. Nikt nie wie tak naprawdę co to są za informacje i czy będą one potrzebne w firmie. A jeżeli już są potrzebne to często dostęp do nich jest utrudniony - np. pracownik wyjechał na delegację lub jego dysk twardy uległ uszkodzeniu.

Tworząc usługę http://document-management.pl koncentrujemy się na dostarczeniu Elektronicznego Systemu Zarządzania Dokumentami, który poprawi wydajność pracy. Może on być wykorzystywane przez duże firmy, jak i małych przedsiębiorców, jako przydatne narzędzie w przetwarzaniu i zarządzaniu wiedzą. Przygotowywane przez nas rozwiązanie jest bardziej elastyczne i efektywne kosztowo w porównaniu do innych komercyjnych aplikacji. Dzięki dostarczeniu usługi "w chmurze" firmy nie muszą ponosić dodatkowych kosztów związanych z zakupem i utrzymaniem serwera oraz licencji, całość sprowadza się do opłacenia niewielkiej opłaty abonamentowej.

Korzystanie z systemu zarządzania wiedzą w firmie pomaga nią zarządzać w bardziej efektywny sposób. Oznacza to wzrost wydajności w perspektywie krótkoterminowej. Zgromadzone w systemie informacje i wiedza są dostępne globalnie dla całej organizacji.

Najważniejsze funkcje przygotowywanego systemu to:

W praktyce oznacza to koniec problemów typu:

  • czy ktoś wie gdzie znajdę formularz wniosku urlopowego?
  • Pan Jacek przez ostatni tydzień przygotowywał umowę. Ale poszedł na urlop, a umowa jest na jego laptopie, którego zabrał ze sobą. Nie ma z nim kontaktu... A klient czeka na umowę aż Pan Jacek wróci z urlopu.
  • w dokumencie pojawiała się dziwna treść, kto to dodał...?

Usługa posiada funkcjonalność w zakresie:

Jeżeli są Państwo zainteresowani zapraszamy na Document-Mangement.pl. Już wkrótce więcej szczegółów...

Outsourcing informatyczny

Outsourcing informatyczny

Outsourcing jest nowoczesną strategią zarządzania, która polega na oddaniu na zewnątrz (partnerowi zewnętrznemu) zadań niezwiązanych bezpośrednio z podstawową działalnością firmy.

Outsourcing IT

Strony internetowe

Strony internetowe Warszawa

Oferujemy usługi w zakresie projektowania oraz tworzenia funkcjonalnych stron internetowych (strony www) zgodnie z obowiązującymi standardami.

Strony www

Zimbra collaboration suite

Zimbra Collaboration Suite

Zimbra Collaboration Suite (ZCS) 7.0 jest nowoczesną, innowacyjną aplikacją wspierającą pracę grupową oraz umożliwiającą dostęp do własnego serwera poczty elektronicznej.

Zimbra Collaboration Suite