materiały

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi materiałami informacyjnymi.

pobierz ulotkę

Solidny partner

Nasze usługi i produkty pomagają biznesowi zredukować koszty, poprawić wydajność i zwiększyć bezpieczeństwo.

Szkolenia
Firma Beriko Software, prowadzi przy współpracy z doskonałą firmą szkoleniową IT Media szkolenia w dziedzinie programowania w technologii PHP.

Mamy przyjemność przedstawić nową ofertę Ośrodka Szkoleniowego IT Media. Od kilku lat pod szyldem Akademia IT Media, proponujemy szkolenia komputerowe z myślą o wszystkich, którzy są zainteresowani rozwojem zawodowym i osobistym.

IT Media jest Autoryzowanym Ośrodkiem Szkoleniowym Adobe, Apple, Corel, Quark i Pinnacle.

Akademia IT Media posiada wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych WUP o numerze 2.14/00109/2005.

Specjalizujemy się w prowadzeniu szkoleń z zakresu grafiki komputerowej, tworzenia stron WWW, projektów multimedialnych, składu publikacji - DTP oraz montażu Video. Podczas specjalistycznych szkoleń, nasi słuchacze zdobywają praktyczne umiejętności i wiedzę pozwalającą na zaistnienie w branży graficznej lub rozwinięcie zawodowe.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Zespół IT Media wraz z firmą Beriko Software

Informacje o Akademii IT Media

Zobacz pełną ofertę szkoleń - Katalog szkoleń arrow

Akademia IT Media jest wiodącym, dynamicznie rozwijającym się Autoryzowanym Ośrodkiem Szkoleniowym Adobe, Apple, Corel i Quark. Jako jedyni w Polsce posiadamy tak szeroką autoryzację i tak  bogate doświadczenie w prowadzeniu szkoleń komputerowych dla firm oraz osób prywatnych w zakresie grafiki komputerowej, składu DTP, tworzenia stron internetowych i aplikacji na potrzeby Internetu oraz technologii multimedialnych ze szczególnym uwzględnieniem montażu filmowego i 3D.

Od 2000 roku prowadzi szkolenia otwarte, zamknięte i konsultacje na różnym poziomie zaawansowania – zajęcia podstawowe, średnio zaawansowane, zaawansowane i specjalistyczne.

Klienci korzystają z już gotowych, autorskich programów szkoleniowych lub też na ich potrzeby tworzymy indywidualne zakresy w oparciu o otrzymane wytyczne, tak, by spełnić oczekiwania Klientów szczególnie w przypadku realizacji projektów unijnych.

Akademia IT Media zasięgiem swego działania obejmuje terytorium całego kraju i tworzy szkolenia z myślą o wszystkich, którzy są zainteresowani rozwojem zawodowym i osobistym. Jest to zgodne ze współczesną potrzebą podnoszenia swoich kwalifikacji głównie w zakresie nowoczesnych technologii informatycznych. Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń komputerowych z zakresu technik graficznych, technologii internetowych, technologii multimedialnych, DTP oraz MS Office. Celem Akademii IT Media jest rozpowszechnianie specjalistycznej wiedzy informatycznej z tego zakresu.

Szkolenia są prowadzone w formie dość intensywnych zajęć praktycznych z dużym naciskiem położonym na ćwiczenia poprzedzone wstępem wykładowcy. Warto zaznaczyć, że zespół wykładowców IT Media tworzą doświadczeni specjaliści – praktycy, którzy potrafią dzielić się swoją wiedzą.

Zapraszamy do korzystania z naszych szkoleń!
Zespół Działu Szkoleń IT Media

Outsourcing informatyczny

Outsourcing informatyczny

Outsourcing jest nowoczesną strategią zarządzania, która polega na oddaniu na zewnątrz (partnerowi zewnętrznemu) zadań niezwiązanych bezpośrednio z podstawową działalnością firmy.

Outsourcing IT

Strony internetowe

Strony internetowe Warszawa

Oferujemy usługi w zakresie projektowania oraz tworzenia funkcjonalnych stron internetowych (strony www) zgodnie z obowiązującymi standardami.

Strony www

Zimbra collaboration suite

Zimbra Collaboration Suite

Zimbra Collaboration Suite (ZCS) 7.0 jest nowoczesną, innowacyjną aplikacją wspierającą pracę grupową oraz umożliwiającą dostęp do własnego serwera poczty elektronicznej.

Zimbra Collaboration Suite