materiały

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi materiałami informacyjnymi.

pobierz ulotkę

Solidny partner

Nasze usługi i produkty pomagają biznesowi zredukować koszty, poprawić wydajność i zwiększyć bezpieczeństwo.

Artykuły Strona główna

image

oszczędny informatyk

Czy Państwa firma wydaje na oprogramowanie za dużo pieniędzy? Jest sposób aby zaoszczędzić do 21 000 PLN przy zakupie 10 nowych komputerów!

Więcej…

biznesowcy20090501_0045-small.jpg

it jest ważne

Inwestycje w IT stają się integralnym składnikiem inicjatyw biznesowych, które tworzą wartość dla klientów i akcjonariuszy. Rozumienie tego, w jaki sposób rozwój IT tworzy tę wartość prowadzi do innowacji.

Więcej…

image

Ujarzmićczas

Beriko Tick - aplikacja do rejestrowania wydajności i czasu pracy. Dzięki niej sprawdzą Państwo ile czasu pracownicy poświęcili na przydzielone zadania. Informacje zbieranym za pomocą Beriko Tick pomagają lepiej planować i rozdzielać obowiązki między pracownikami.

Więcej…

image

zimbradesktop

Darmowy klient poczty elektronicznej oparty o doświadczenie Zimbra z możliwością pracy offline. Współpracuje z Zimbra, Yahoo! Mail, Gmail lub POP / IMAP. Można go używać na platformie Windows, Mac lub Linux.

Więcej…

image

Biurkowarewolucja

Wirtualizacja stanowisk pracy to nowa fala działań mających na celu optymalizację IT. Kluczem do sukcesu jest właściwy wybór architektury i technologii.

Więcej…

Outsourcing informatyczny

Outsourcing informatyczny

Outsourcing jest nowoczesną strategią zarządzania, która polega na oddaniu na zewnątrz (partnerowi zewnętrznemu) zadań niezwiązanych bezpośrednio z podstawową działalnością firmy.

Outsourcing IT

Strony internetowe

Strony internetowe Warszawa

Oferujemy usługi w zakresie projektowania oraz tworzenia funkcjonalnych stron internetowych (strony www) zgodnie z obowiązującymi standardami.

Strony www

Zimbra collaboration suite

Zimbra Collaboration Suite

Zimbra Collaboration Suite (ZCS) 7.0 jest nowoczesną, innowacyjną aplikacją wspierającą pracę grupową oraz umożliwiającą dostęp do własnego serwera poczty elektronicznej.

Zimbra Collaboration Suite