materiały

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi materiałami informacyjnymi.

pobierz ulotkę

Solidny partner

Nasze usługi i produkty pomagają biznesowi zredukować koszty, poprawić wydajność i zwiększyć bezpieczeństwo.

Aktualności Z firmy Wdrożenie systemu zarządzania dokumentami

Wdrożenie systemu zarządzania dokumentami

Sukcesem zakończyło się wdrożenie systemu elektronicznego obiegu dokumentów w Zarządzie Dróg i Utrzymania Mostów we Wrocławiu.

Bardzo się cieszymy iż konsorcjum firm Beriko Software oraz Vivimo Systemy Informatyczne zostało wybrane przez firmę Egis Polska Sp. z o.o. pełniącą nadzór inwestorski przy budowie obwodnicy Wrocławia do wdrożenia w ZDiUM systemu OpenKM.

Po więcej szczegółów na temat wdrożenia systemu zarządzania dokumentami, zapraszamy na stronę internetową usługi dokumentów on line: document-management.pl

Outsourcing informatyczny

Outsourcing informatyczny

Outsourcing jest nowoczesną strategią zarządzania, która polega na oddaniu na zewnątrz (partnerowi zewnętrznemu) zadań niezwiązanych bezpośrednio z podstawową działalnością firmy.

Outsourcing IT

Strony internetowe

Strony internetowe Warszawa

Oferujemy usługi w zakresie projektowania oraz tworzenia funkcjonalnych stron internetowych (strony www) zgodnie z obowiązującymi standardami.

Strony www

Zimbra collaboration suite

Zimbra Collaboration Suite

Zimbra Collaboration Suite (ZCS) 7.0 jest nowoczesną, innowacyjną aplikacją wspierającą pracę grupową oraz umożliwiającą dostęp do własnego serwera poczty elektronicznej.

Zimbra Collaboration Suite