materiały

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi materiałami informacyjnymi.

pobierz ulotkę

Solidny partner

Nasze usługi i produkty pomagają biznesowi zredukować koszty, poprawić wydajność i zwiększyć bezpieczeństwo.

Aktualności

Wdrożenie systemu zarządzania dokumentami

Sukcesem zakończyło się wdrożenie systemu elektronicznego obiegu dokumentów w Zarządzie Dróg i Utrzymania Mostów we Wrocławiu.

Bardzo się cieszymy iż konsorcjum firm Beriko Software oraz Vivimo Systemy Informatyczne zostało wybrane przez firmę Egis Polska Sp. z o.o. pełniącą nadzór inwestorski przy budowie obwodnicy Wrocławia do wdrożenia w ZDiUM systemu OpenKM.

Po więcej szczegółów na temat wdrożenia systemu zarządzania dokumentami, zapraszamy na stronę internetową usługi dokumentów on line: document-management.pl

Raportowanie czasu pracy

Mimo mi poinformować iż Beriko Software opublikowało wersję demonstracyjną swojego oprogramowania do raportowania i rejestrowania czasu pracy - Beriko Tick.

Dostaliśmy od Państwa wiele sygnałów iż małe firmy mimo iż potrzebują naszego oprogramowania nie mogę sobie pozwolić na zakup licencji. Był to bodziec do przygotowania dla takich przedsiębiorców wersji demo. Jest to w zasadzie pełnoprawna wersja oprogramowania do rejestrowania czasu pracy.

Są jednak pewna różnica, chodzi głównie o połączenie do głównej bazy danych. W wersji demo każda instancja Beriko Tick'a pracuje na samodzielnej bazie danych. Sprawia to iż nie można globalnie zarządzać Zakładkami, Zadaniami oraz Obszarami.

Zapraszam do wersji demonstracyjnej!

Usługa systemu zarządzania dokumentami ruszyła!

Rejestracja otwarta! Zapraszam na stronę do składania zamówień. Przypominam iż mamy do rozdysponowania przestrzeń tylko dla pierwszych 100 firm. Usługa będzie rejestrowana zgodnie z kolejnością przychodzących zamówień. Śpiesz się bo możesz nie zdążyć!

Ten news jest odrobinkę spóźniony, powinienem opublikować go wczoraj, jednak było za dużo obowiązków związanych z otwarciem usługi. Miło mi poinformować, że już 28 firm skorzystało z naszej oferty! Chcą Państwo otrzymać dostęp do własnego Systemu Zarządzania Dokumentami? Proszę nie czekać, zachęcam do skorzystania już teraz!

Aby dowiedzieć się więcej o usłudze zarządzania dokumentami w trybie online, zapraszam na stroną O Produkcie.

Więcej…

Kolejny zrealizowany projekt dla naszego klienta

Meble na wymiar WarszawaW kwietniu tego roku, oddaliśmy do użytku stronę internetową firmy Pana Krzysztofa Janochy. Dla naszego klienta wykonaliśmy internetową ofertę mebli na wymiar realizowanych w Warszawie i okolicach.

Firma Krzysztof Janocha wykonuje wszelkiego rodzaju meble kuchenne, sypialniane, łazienkowe, zabudowę wnęk i poddaszy, garderoby a także szafki, biurka, regały, komody, pawlacze, szafy wolno stojące, barki, łóżka itp.

Więcej…

System zarządzania dokumentami online - nowa usługa

Miło nam poinformować iż od 1 kwietnia 2011 roku rozpoczęliśmy współpracę z firmą VIVIMO - Systemy Komputerowe, której wynikiem będzie uruchomienie usługi on-line związanej z elektronicznym zarządzaniem dokumentami.

Usługa będzie dostępna w modelu SaaS - Software as a service. Planowane uruchomienie dla klientów końcowych odbędzie się 30 czerwca 2011 roku o godzinie 10:00. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Więcej…

Strona 1 z 3

pierwsza
poprzednia
1

Outsourcing informatyczny

Outsourcing informatyczny

Outsourcing jest nowoczesną strategią zarządzania, która polega na oddaniu na zewnątrz (partnerowi zewnętrznemu) zadań niezwiązanych bezpośrednio z podstawową działalnością firmy.

Outsourcing IT

Strony internetowe

Strony internetowe Warszawa

Oferujemy usługi w zakresie projektowania oraz tworzenia funkcjonalnych stron internetowych (strony www) zgodnie z obowiązującymi standardami.

Strony www

Zimbra collaboration suite

Zimbra Collaboration Suite

Zimbra Collaboration Suite (ZCS) 7.0 jest nowoczesną, innowacyjną aplikacją wspierającą pracę grupową oraz umożliwiającą dostęp do własnego serwera poczty elektronicznej.

Zimbra Collaboration Suite